Sony PS4 Gold Wireless Headset: bezdrátová sluchátka pro hráče

08.12.2018

Sony PS4 Gold jsou bezdrátová sluchátka pro hráče, která připojíte nejen k PS4, ale také se dají použít při hraní na PC. Jejich hlavním benefitem je podpora 7.1 virtuálního zvuku.

Hráči her chtějí většinou drátová sluchátka a to především kvůli tomu, aby se nemuseli spoléhat na výdrž baterie. Sony PS4 Gold však na jedno nabití vydrží až 8 hodin a to je doba, které bude stačit drtivé většině gamerů.

Sluchátka také nabízejí volbu režimů a na výběr je nejen režim game, ale také film a hudba. Navíc díky aplikaci Headset App si můžete stáhnout různé herní nebo poslechové módy, které vám zprostředkují zvuk podle vašich představ. A protože jsou sluchátka primárně určena pro hraní her, tak zde nechybí možnost technologie Virtual Surround Sound 7.1. Tu ocení také filmový fanoušci.

Ke konzolím PlayStation se připojují sluchátka pomocí USB adaptéru, který zvládne připojení také k PC. S mobilním zařízením pak sluchátka Sony PS4 Gold můžete připojit pomocí 3,5mm Jacku.

Sluchátka Sony PS4 Gold koupíte v českých eshopech:

Sony PS4 Gold Wireless Stereo Headset lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>