Anker Soundcore Liberty Air: levná true wireless sluchátka

10.12.2018

Levná náhrada za AirPods ve velmi podobném designu? To mohou být Bluetooth sluchátka Soundcore Liberty Air od pro nás neznámé společnosti Anker. Navíc mají odolnost proti vodě dle certifikace IPx5.

Anker Soundcore Liberty Air jsou skutečně bezdrátová sluchátka do uší. A pokud Vám společnost Anker nic neříká, tak jde o společnost, která je nejvíce známá svými nabíjecími kabely a externími bateriemi.

Sluchátka Soundcore Liberty Air stačí vyndat z nabíjecího boxu a automatiky se propojí s mobilním telefonem. Tedy ovládání je stejně jednoduché jako u nedávno testovaných Niceboy HIVE pods. Samotná sluchátka mají výrobcem udávanou výdrž 5 hodin a box pak dokáže sluchátka nabít celkem 3x.

Soundcore Liberty Air disponují Bluetooth ve verzi 5.0 a mají certifikaci IPx5, což je ochrana proti stříkající vodě. Ovládání na sluchátkách umožňuje pozastavení skladby a přeskakování mezi skladbami. A protože sluchátka fungují i jako handsfree, tak je možné také přijmout pomocí dotyku sluchátek hovor. Bohužel chybí možnost ovládání hlasitosti, kterou jsme oblíbili už u zmíněných sluchátek Niceboy HIVE pods.

Niceboy HIVE Pods lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Sluchátka Anker Soundcore Liberty Air se bohužel neprodávají v ČR. Mimo naši destinaci jsou k dostání za super cenu kolem $80. Součástí balení je pak mimo sluchátek a boxu také nabíjecí microUSB kabel a náhradní špunty do uší různých velikostí. Sluchátka jsou k dostání v bílé a černé variantě.